برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: باتوجه به اهمیت ویژه حفظ سلامت مردم، در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از تمام ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد.

«یدالله شکری» روز یکشنبه به ایرنا افزود: هرگونه کم کاری در راستای اجرای طرح جداسازی اجتماعی پذیرفتنی نیست و دستگاه‌ها برابر مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا باید به وظایف محموله خود عمل کنند.

او تصریح کرد: فعالیت کسب و کارهای غیرضروری تعطیل است و برای اجرای دقیق طرح جداسازی اجتماعی ورود و خروجی شهرستان ثلاث باباجانی بیشتر کنترل خواهد شد.

فرماندار ثلاث باباجانی اظهارداشت: همه دستگاه های اداری، نظامی و امنیتی و پویش‌های مردمی پای کار هستند و از زحمات دلسوزانه کمپین های مردمی نیز تقدیر ویژه دارم.

شکری اجرای طرح غربال گری به صورت ۱۰۰درصد توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان را کاری مهم برای پیشگیری از شیوع کرونا ذکر کرد و گفت: تیم‌های گشت قیمت بازار نیز فعال و ضمن کنترل مستمر برابر قانون با متخلفان احتمالی برخورد می کنند.

به گزارش ایرنا، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۲۰۷ نفر در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند که ۲۶ نفر از آنان جان خود را از دست دادند.

از ابتدای شناسایی ویروس کرونا تاکنون ۳۵ هزار و ۴۰۸ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که در مجموع ۲ هزارو ۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و ۱۱ هزار و ۶۷۹ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.

ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار و با گسترش به اکثر کشورها به یک بحران جهانی تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها