حضور در طبیعت سیزده بدر استقبال از کرونا است

همدان- ایرنا- دارنده مدال طلای کشتی آزاد آسیا گفت: حضور در روز طبیعت سیزده بدر در واقع استقبال از ویروس کرونا است و از مردم تقاضا دارم در خانه بمانند.

جمال میرزایی روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمام روزهای فصول سال به خصوص بهار و تابستان را می توان در طبیعت بود و نباید به خاطر سیزده بدر ، با خروج از خانه زحمات مسوولان، کادر درمانی و سایر نیروهای خدماتی را زیر سوال برد.

وی اضافه کرد: استقبال از سیزده بدر و رفتن به طبیعت در واقع آسیب رساندن به سلامت سایر اعضای خانواده است و مردم از این تصمیم صرف نظر کنند.

میرزایی بیان کرد: همه باید بدانند که سیزدهم فروردین نیز همانند سایر روزها است و باید همانند روزهای قبل که رعایت موارد بهداشتی و خانه نشینی را مبنای زندگی خود در این شرایط بحرانی قرار داده ایم، سیزده در خانه را لحاظ کنیم.

این قهرمان بازی های آسیایی ۲۰۲۰ گوانگجو چین خاطرنشان کرد: احترام به قوانین و توصیه های بهداشتی اعلام شده در واقع احترام به حقوق دیگران است و امیدوارم مردم رعایت کنند.

وی با بیان اینکه قهرمانان ارزنده ورزشی نقش مهمی در فرهنگ سازی مردم در رعایت موارد بهداشتی و توصیه ها دارند، گفت: تشویق مردم به اقدام های پیشگیرانه در شیوع کرونا از وظایف مهم قهرمانان ملی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =