۱۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۰:۵۷
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83731217
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آخرین اخبار کرونا در گلستان

گرگان - ایرنا - تولید بیش از ۸۳ هزار قطعه اقلام بهداشتی و پیشگیرانه توسط آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، کاهش ۶۰ درصدی پروازهای فرودگاه گرگان پس از شیوع کرونا و پلمب ۵ واحد صنفی متخلف در علی‌آباد از جمله آخرین خبرهای روز شنبه کرونا در گلستان است.

سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: ۷۵ هزار و ۶۹۰ عدد ماسک، ۸۰۰ عدد لباس یکسره، پنج هزار و ۴۱۰ عدد گان و هزار و ۳۶۰ عدد کیت کامل بیمارستانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان های گلستان تولید شد و در اختیار مراکز درمانی استان قرار گرفت.

**

فرماندار گرگان گفت: با توجه به اعمال محدودیت در بازار برای کنترل ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی در ورودی شهر، با افزایش ساعت فعالیت تمامی واحدهای تجاری و فروشگاه‌هایی که کالاهای ضروری و مایحتاج مردم را تامین می‌کنند موافقت خواهد شد.

محمد حمیدی افزود: درحال حاضر مشکلی برای تامین کالاهای ضروری در گرگان وجود ندارد.

**

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پروازهای فرودگاه بین المللی گرگان تا ۶۰ درصد کاهش یافت.

علی متانت افزود: همچنین برای جلوگیری از شیوع این بیماری، هر روز همه سطوح، ترمینال‌ها، سرویس‌های بهداشتی، صندلی‌های مسافر، گیت‌های بازرسی، دستگاه‌های ATM، دفاتر شرکت‌های هواپیمایی و شرکت‌های هندلینگ کننده فرودگاه گرگاه ضد عفونی می‌شود.

**

استاندار گلستان گفت که با توجه به شیوع ویروس کرونا، همه دستگاه ها تلاش دارند با همکاری لازم موجب قطع زنجیره شیوع و مانع آلودگی بیش از پیش مردم به این ویروس شوند که در این مسیر نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار پررنگ و ارزشمند است.

هادی حق شناس در دیدار با فرمانده سپاه نینوا ابراز امیدواری کرد: با همکاری همه دلسوزان بتوانیم هرچه سریع تر از بحران ویروس کرونا عبور کنیم.

**

عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان به همراه الیاس هیوه چی فرماندار بندرترکمن با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر در جریان آخرین وضعیت و روند بهبود بیماران مبتلا به ویروس کرونا این شهرستان قرار گرفت.

**

در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ۵ واحد صنفی شهرستان علی آباد به دلیل فعالیت و عدم توجه به تذکرات قبلی توسط نیروی انتظامی- پلیس اماکن پلمب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =