۱۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۵
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83731115
۰ نفر

برچسب‌ها

بودجه سال ۹۹ شهرداری گرگان تصویب شد

گرگان - ایرنا - اعضای شورای شهر گرگان در جلسه دیروز شنبه لایحه بودجه ۶ هزار میلیاردی ریالی سال ۹۹ شهرداری این شهر را با اکثریت آرا تصویب کردند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان در پایان این جلسه به ایرنا گفت: بر اساس این لایحه ،۴۰ درصد بودجه امسال شهرداری گرگان به هزینه های جاری، ۶۰ درصد نیز به هزینه های عمرانی اختصاص دارد.

حسین ربیعی افزود: افزایش بهره وری، مدیریت منابع و استفاده بهینه از اموال و دارایی شهرداری و تنوع در ایجاد منابع درآمدی پایدار و جلب مشارکت و همکاری بخش خصوصی در پروژه های شهری از جمله اهداف اصلی بودجه سال ۹۹ شهرداری گرگان است.

وی افزود : در بودجه امسال شهرداری گرگان توجه ویژه ای به کسب منابع درآمدی پایدار شده و بر همین اساس تلاش داریم بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از بودجه را از محل مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های شهرداری و رقمی معادل ۲۰۰ میلیارد تومان نیز از محل واگذاری املاک شهرداری تامین خواهد شد.

ربیعی با اشاره به پیش بینی ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهر بازی مدرن هزار پیچ گرگان در بودجه امسال شهرداری گرگان گفت: بازگشایی گره ترافیکی ورودی شرقی گرگان با ایجاد زیرگذر، اعمال تغییرات فنی مهندسی در ۶۰ متری افسران ، اتمام فرهنگ‌سرا و ایجاد خط ویژه دوچرخه سواری در میدان بسیج از دیگر برنامه های عمرانی منظور شده در بودجه سال ۹۹ شهرداری گرگان است.

سخنگوی شورای شهر گرگان در پاسخ به سوال ایرنا در مورد تاثیر کرونا در تحقق درآمدهای صنعت گردشگری گرگان اظهار داشت : شیوع این بیماری یک معضل بین المللی است که تلاش می کنیم با اتخاذ سیاست های درست ، مانع از تاثیر این بیماری بر تامین درآمد شهرداری گرگان شویم.

بودجه سال ۹۸ شهرداری گرگان ۳۰۰ میلیارد تومان بود.

گرگان مرکز استان گلستان ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha