پاسداران سند زنده‌ای از ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس هستند

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: پاسداران انقلاب اسلامی سند زنده‌ای از ترجمان ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب در دوران هشت سال دفاع مقدس هستند.

قدرت الله ولدی روز شنبه به مناسبت روز پاسدار در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه ملایر اظهار داشت: علاوه بر مردم ایران تمام آزادمردان جهان به وجود سپاهیان افتخار می‌کنند.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و سالروز تولد امام حسین(ع) و روز پاسدار افزود: به فرموده امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب«پاسداران شهیدان زنده‌ای هستند که در دفاع از اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی جانفشانی می‌کنند و امنیت امروز ما مرهون از جان گذشتگی آنان است».

ولدی گفت: آسایس و امنیت پایدار در عرصه‌های گوناگون که امروز نصیب کشور و ملت سرافراز ایران اسلامی شده است، مرهون حماسه‌آفرینی و فداکاری‌های پاسداران سرافراز و ایثارگری جانبازان است.

وی ادامه داد: پاسداران سرفراز در این عرصه همواره زمینه مناسب را برای خدمتگذاری دولتمردان و پیشبرد اهداف و آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کرده‌اند.

معاون استاندار همدان افزود: سپاه بازوی توانمند نظام و انقلاب اسلامی است که در عرصه‌های مختلف حضوری ارزشمند و اثرگذار داشته است.

حضور پرتوان سپاه در مقابله با کرونا

فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز با اشاره به وظیفه خطیر سپاه در حراست از انقلاب و دستاوردهای آن بیان کرد: پاسداران همواره در مقابل توطئه‌های مختلف دشمنان ایستادگی کرده‌اند و برای برقراری آسایش و امنیت نظام و مردم از جان خود گذشته‌اند.

سرهنگ سیدجواد حسینی خاطرنشان کرد: برجستگی سپاه در همراهی سلحشوری نظامی همراه با خلوص معنوی است و تمامی موفقیت‌ها از هماهنگی این ۲ عامل مهم ناشی شده و باید همواره در سپاه پاسداران حفظ شود.

وی به حضور فعالانه سپاه در زمان جنگ، عرصه سازندگی، ورودی جدی در مسایل امنیتی و دفاعی و بروز بحران اشاره کرد و گفت: سپاهیان همواره برای کمک به مردم و حضور در میدان نقش‌آفرینی می‌کنند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: در شرایط کنونی بحران کرونا نیز سپاه با تمام توان خود برای مقابله با ویروس کرونا و کمک به مردم در صحنه حضور دارد و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

روز سوم شعبان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha