۸۰۰ واحد صنفی در نسیم شهر پلمب شد

تهران- ایرنا- شهردار نسیم شهر بهارستان گفت: ۸۰۰ واحد صنفی در نسیم شهر به دلیل مقاومت در برابر مصوبات ستاد کرونا پلمب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بهارستان، قدرتعلی طلایی عصر امروز افزود: براساس مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی صنوف غیرضروری تعطیل می شود.

وی ادامه داد: البته بیشتر صنوف در نسیم شهر، داوطلبانه کرکره های واحدهای خود را پایین کشیده اند و به پویش در خانه بمانیم پیوسته اند، اما برخی از آنها از قانون تخطی کردند و با آنها برخورد شد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  اعلام کرد: براساس یافته های قطعی آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز ۹ فروردین ۱۳۹۹ در کشور، سه هزار و ٧٦ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و تعداد مبتلایان به این ویروس کرونا به ٣٥ هزارو ٤٠٨  نفر رسیده است

دکتر  کیانوش جهانپور  گفت: خوشبختانه تاکنون ١١ هزارو ٦٧٩ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در کشور بهبود یافته و از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و تا امروز از وجود دو هزار و ٥١٧ نفر در کشور محروم شده ایم.

جهانپور تصریح کرد: سه هزار و ٢٠٦ نفر از میتلایان به کرونا در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

وی گفت: اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا و تقویت بیماریابی، افزایش آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای انجام آزمایش تشخیص کووید۱۹ و البته رعایت نکردن بخشی از جامعه به توصیه های وزارت بهداشت، از دلایل افزایش تعداد موارد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =