۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۲
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 83730822
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سامانه بارشی تا دوشنبه بر خوزستان حاکم است

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی که از اواخر وقت روز جمعه وارد خوزستان شده تا دوشنبه هفته جاری بر این استان حاکم خواهد بود.

به گزارش اروز شنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: این سامانه بارشی تا اواخر روز دوشنبه سبب رگبار و رعد وبرق، وزش باد متوسط تا شدید گاهی تندباد لحظه‌ای در بیشتر نقاط خوزستان و ریزش تگرگ به صورت نقطه‌ای و احتمال بارش برف در ارتفاعات خواهد شد؛ شدت بارش‌ها در مناطق شمالی و شرقی به نسبت زیاد است.
وی افزود: با توجه به ماهیت بارش‌های بهاری احتمال شدت گرفتن بارش‌ها در نقاط دیگر نیز وجود دارد. در این مدت شمال خلیج فارس مواج همراه با رگبار و رعد وبرق پیش‌بینی می‌شود.

سبزه زاری ادامه داد: میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در آبادان و شادگان ۰.۴، بستان ۱.۲، رادار اهواز ۱.۶، دهدز ۰.۶، اندیمشک ۰.۵،  هندیجان ۰.۳ و مسجدسلیمان و لالی ۰.۱ میلیمتر گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی خوزستان در اخطاریه ای اعلام کرد: تقویت فعالیت سامانه بارشی از اواخر روز جمعه هشتم فروردین تا اواخر روز دوشنبه هفته جاری سبب رگبار و رعد و برق، وزش باد متوسط تا شدید در بیشتر نقاط خوزستان،ریزش تگرگ به صورت نقطه‌ای و احتمال بارش برف در ارتفاعات خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =