۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۷
کد خبرنگار: 2309
کد خبر: 83730760
۱ نفر

برچسب‌ها

مسابقه عکاسی برنامه اسراء در شبکه قرآن تمدید شد

تهران- ایرنا- شبکه قرآن و معارف سیما از تمدید مسابقه عکاسی برنامه اسراء تا ۱۷ فروردین خبر داد.

به گزارش شبکه قرآن و معارف سیما آخرین مهلت ارسال آثار عکاسان تا نهم فروردین‌ اعلام شده بود که به دلیل استقبال مخاطبان تا هفدهم فروردین‌ماه مصادف با ولادت حضرت علی اکبر(ع)  تمدید شد.
پس از توصیه‌های مسئولان بهداشت و درمان کشور به شهروندان برای ماندن در خانه جهت مهار ویروس کرونا و شکل‌گیری کمپین‌ها و هشتگ‌های مختلف در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، عوامل مسابقه تلویزیونی اسراء نیز اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی از این برنامه برای مخاطبان خود کرده‌اند.
این مسابقه با موضوع تلاوت قرآن، استماع قرآن و تماشای مسابقه اسراء در منزل برگزار می‌شود و در آن از مخاطبان خواسته شده است تا در یکی از سه موضوع و محور در نظر گرفته شده اقدام به گرفتن عکس‌ کرده و آن را به نشانی مسابقه اسراء در فضای مجازی ارسال کنند.
از جمله شرایط حضور در این‌ مسابقه عکاسی می‌توان به گرفتن عکس در حین تلاوت، استماع قرآن در منزل و یا هنگام دیدن مسابقه اسراء در منزل و خلاقانه و با کیفیت بودن عکس(دوربین عکاسی و موبایل) اشاره کرد.
عکس‌های انفرادی در این مسابقه یک‌ امتیاز و عکس‌های با حضور خانواده پنج امتیاز دارند. هر شماره تنها یک بار مجاز به ارسال عکس است و همراه با عکس مشخصات فرد شرکت‌کننده نیز قید شود. 
فصل نهم مسابقه تلویزیونی اسراء در ایام‌ نوروز هر شب حدود ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما هفته گذشته به خبرنگار ایرنا گفت: پخش روزانه مسابقه اسراء در ایام نوروز تنها مسابقه قرآنی در ایام کرونایی است.

وی با اشاره به برگزاری ۹ فصل از این مسابقه افزود: این برنامه می تواند جای خالی بسیاری از فعالیت هایی را که به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده پر کند. چون در این‌ مسابقه علاوه بر پخش تلاوت‌های زیبا، نکات آموزشی مهم هر روز از سوی داوران بین المللی و کارشناسان بیان می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =