۹۷ میلیارد ریال برای ساخت مسکن مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای ساخت مسکن مهر ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان هزینه شد.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۳۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از این میزان اعتبار به صورت کمک بلاعوض از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و ۶۴ میلیارد ریال مابقی نیز تسهیلات پرداختی از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان است.

وی افزود: ۱۶۰ واحد مسکونی با این میزان اعتبار ساخته و تحویل مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدت زمان ساخت این تعداد واحد مسکونی حدود ۶ ماه و از مهرماه تا اسفندماه سال ۱۳۹۸ بوده است.

مبشری عنوان کرد: این تعداد واحد مسکونی با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ساخته و تحویل شده است.

وی ابراز داشت: یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد ساخت و تحویل واحدهای مسکونی به مددجویان زیر پوشش است. 

تعداد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ۴۳ هزار و ۳۲۱ خانوار با جمعیتی افزون بر ۱۰۶ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =