آزادکار ملی پوش: خیلی ها کرونا را جدی نگرفته‌اند

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی کشتی آزاد از مردم خواست تا کرونا را جدی بگیرند و با ماندن در منزل این ویروس خطرناک را از بین ببرند.

«محمدحسین محمدیان»  روز شنبه درپی تعویق بازی های المپیک توکیو گفت: منتظر تصمیمات اتحادیه جهان کشتی برای رقابت های کسب سهمیه المپیک هستیم که این امر مستلزم از بین رفتن ویروس کرونا است.

وی افزود: با وجود ویروس کرونا و لغو رقابت های کسب سهمیه المپیک هر روز تمریناتم را انجام می دهم و آمادگی جسمانی خود را حفظ کرده ام.  تمرینات را در شهر ساری و در منزل انجام می دهم و برخی از اوقات با یکی از دوستان با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی تمرین می کنیم.

دارنده مدال برنز جهان گفت: از مردم می خواهم که کرونا را جدی بگیرند. اکنون در شهرمان هر روز چند نفر به دلیل این بیماری فوت می کنند، ولی خیلی ها کرونا را جدی نگرفته اند و شمال کشور هم شلوغ شده است و اگر این روند ادامه یابد، شاید تا تابستان هم طول بکشد. از مردم می خواهم یک مدتی را در خانه بمانند تا این ویروس خطرناک از بین برود.

همچنین در بین ورزشکاران تاکنون ۲ ملی پوش به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند.

بر اساس اعلام رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تاکنون ۳۲ هزار و ۳۳۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا و ۲ هزار و ۳۷۸ نفر فوت و ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =