عابدینی: تعویق المپیک توکیو، اتفاق بسیار خوبی است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: با تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فرصت آماده‌سازی تیم بیشتر از گذشته خواهد شد و برنامه‌ها در طول چند ماه آینده بیشتر خواهد شد.

مجتبی عابدینی روز شنبه در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا، با بیان اینکه شیوع کرونا موجب وقفه در اردوهای آمادگی شده است، اظهار داشت: به احتمال زیاد تا خرداد اردوهای آماده‌سازی تعطیل است و اگر المپیک در مرداد برگزار می‌شد بدون شک زمان آماده‌سازی به شدت کم بود. تعویق المپیک و برگزاری آن در سال ۲۰۲۱ موجب خواهد شد تا ما روند خود را به صورت کامل انجام دهیم.

کاپیتان تیم شمشیربازی اسلحه سابر گفت: تمرینات شمشیربازی در چند بخش انجام می‌شود و تمرینات هوازی، قدرتی و سرعتی در دستور کار قرار می‌گیرد. انجام این تمرینات و رسیدن به آمادگی کامل زمانبر است. زمانی که  چند ماه وقت لازم دارد.

وی در پایان افزود: با عادی شدن شرایط ورزشی کشور، تمرینات را از سر خواهیم گرفت و تمام توان را به کار می‌گیریم تا بتوانیم در توکیو ۲۰۲۱ بهترین نتیجه لازم را کسب کنیم.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت امروز (شنبه) اعلام کرد: تاکنون ۳۵۴۰۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۱ هزار و ۶۷۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =