ارائه خدمات بیمه‌ای غیرحضوری به شرکت‌ها ابلاغ شد

تهران- ایرنا- بر اساس بخشنامه جدید بیمه مرکزی، نیازی به حضور فیزیکی نمایندگی‌ها و کارگزاران رسمی بیمه در دفاتر خود تا ۱۵ اردیبهشت نیست و ارائه خدمات بیمه ای غیرحضوری به همه شرکت ها ابلاغ شده است.

به گزارش بیمه مرکزی، برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش شیوع کرونا ویروس، حضور نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه و کارگزاران در دفاتر خود ضروری نیست.

بر اساس این گزارش، پیرو تصمیم دولت در راستای کنترل کرونا و با توجه به بخشنامه صادره در ۲۱ اسفند ۹۸، بیمه مرکزی در خصوص مراجعه بیمه‌گذاران به سایت شرکت‌های بیمه و خرید بیمه‌نامه برخط و با توجه به شرایط خاص کشور و ایجاد محدودیت فعالیت برخی مشاغل، به اطلاع می‌رساند؛ تا ۱۵ اردیبهشت، نیازی به حضور نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه در دفاتر خود نیست.
صدور بیمه‌نامه آنلاین و تمدید خودکار بیمه‌نامه‌های شخص ثالث دارندگان وسایل نقلیه تا پانزدهم اردیبهشت از جمله تصمیم های صنعت بیمه برای پیشگیری از ابتلای هموطنان به بیماری کرونا بوده است.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد: تاکنون ۳۵۴۰۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۱ هزار و ۶۷۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =