بسته‌های بهداشتی خیریه در بیمارستان مطهری جهرم توزیع شد

شیراز-ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت:درقالب برنامه مبارزه با ویروس کرونا بیش از ۱۰۰ بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی در بخش‌های کولیز و دیالیز بیمارستان استاد مطهری جهرم توزیع شد.

دکتر محسن حجت شنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این پکیج‌ها از طریق کمک‌هایی که خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی جهرم کرده اند تهیه شده و در بین بیماران و کادر درمانی بخش‌های کولیز و دیالیز بیمارستان مطهری توزیع شد.

وی مهربانی و نوع‌دوستی خیرین سلامت در اهدای اقلام بهداشتی ضروری به بیماران نیازمند و کادر درمانی بیمارستان‌های جهرم را ستود و گفت: خیرین تاکنون بیش از ۲۰۰ میلون تومان در این زمینه کمک کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در زمینه مبارزه با کرونا کمک های مردمی شایان ذکر بوده است گفت: با توجه به کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس، رعایت اصول بهداشتی بسیار مهم است.  از این رو ملزومات بهداشتی برای بیماران و کادر درمانی بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

توزیع این اقلام بهداشتی با مشارکت معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی و غذا و دارو دانشگاه بوده است.

 مدیر انجمن حمایت از بیماران ام اس شهرستان جهرم  نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به همت نیکوکار جهرمی برای کمک به انجمن حمایت از بیماران ام اس گفت: خیر نیک‌اندیش ابوالفضل موحد، یک هزار ماسک برای کمک به بیماران عضو انجمن ام اس جهرم اهدا کرد.

کامبیز سهرابی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به اقلام بهداشتی به خصوص ضدعفونی‌کننده، کماکان نیازمند کمک خیرین و کمک‌های مردمی هستیم.

 وی اظهار کرد: خیرین می‌توانند برای اهدای این اقلام با توجه به تعطیل بودن انجمن با شماره ۰۹۱۷۱۹۱۱۶۹۸ تماس بگیرند.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط