۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83730585
۱ نفر

برچسب‌ها

رزمایش جنگ نوین در خلخال برگزار شد

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس ( ع) استان اردبیل گفت: رزمایش جنگ نوین در خلخال با هدف ضدعفونی و گندزدایی خیابان‌ها ،کوچه‌ها و معابر عمومی این شهر اجرا شد.

سیدعلی تدین روز شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش پدافند دفاع بیولوژیک و جنگ نوین در خلخال افزود : در این رزمایش نیروهای انسانی این تیپ با بکارگیری توان ادوات و ماشین‌آلات سمپاشی و گندزدایی در خیابان‌های خلخال به ضدعفونی مراکز و معابر پرتردد و شهرک‌های مسکونی پرداختند.

وی افزود: اصلی‌ترین هدف از انجام این رزمایش، پاکسازی معابر و خیابان‌ها و گندزدایی کامل شهر از هرگونه آلودگی ویروس کرونا و زمینه‌سازی برای کنترل کامل این بیماری در مناطق مختلف استان اردبیل است.

فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان‌کرد: وظیفه سپاه و بسیج همراهی مردم در رفع مشکلات و گرفتاری آنان است و به آن وظیفه خود در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس  کرونا تا پایان آن و ریشه‌کنی کامل این بیماری ادامه خواهد داد.

سرهنگ جهانبخش عطایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان خلخال نیز از فعالیت بیش از پنج واحد تولید ماسک  در شهرستان خلخال و بخش‌های تابعه شاهرود و

خورش‌رستم خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ هزار ماسک در ۲ هفته اخیر در خلخال تولید و بین اقشار محروم و نیازمند توزیع شده است.

سرهنگ ‏عطایی گفت: با همت گروه جهادی خادمین الشهدا و هیات جوانان مسجد امام جعفر صادق (ع) خلخال بسته حمایتی و غذایی در بین اقشار کم‌درآمد و نیازمند نیز توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =