قدردانی امام جمعه موقت بیرجند از کادر درمانی بیمارستان ولی عصر (عج)

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به همراه جمعی از خدام حرم امام رضا (ع) با حضور در بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند از کادر درمانی این بیمارستان قدردانی کرد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی به همراه جمعی از خدام حرم حضرت امام رضا (ع) با حضور در بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند از تلاش‌های خالصانه و متعهدانه کادر درمانی و بهداشتی این بیمارستان در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا، تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین در بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند از بیماران کرونایی عیادت و با اهدای بسته‌های متبرک، بهبودی آنان را از خداوند مسالت کرد.

بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند مرکز اصلی پذیرش و بستری بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا است.

تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در خراسان جنوبی روز جمعه هشتم فروردین با شناسایی ۱۲ مورد مثبت جدید، به ۲۵۱ نفر رسید.

این بیماری تاکنون ۲۳ فوتی در خراسان جنوبی داشته و تمامی ۱۱ شهرستان استان را درگیر کرده است.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی هم با اشاره به برگزاری طرح نسیم مهر رضوی گفت: با مدیریت تولیت آستان قدس رضوی و بنیاد برکت امام رضا (ع) ۵۴۰ غذای متبرک رضوی در بیمارستان‌ ولی عصر (عج) و دیگر شهرستان‌های درگیر با بیماری کرونا توزیع شد.

محمدعلی ابراهیمی این اقدام را موجب دلگرمی و شادی بیماران مبتلا به کرونا و کادر درمانی عنوان کرد و افزود: ۳۰۰ پرس غذا در بیمارستان ولی‌ عصر و ۲۴۰ پرس غذا نیز در سایر بیمارستان‌ها توزیع شد.

وی بیان کرد: علاوه بر بیماران درگیر با کرونا ویروس، تمامی کادر درمانی از جمله پزشکان، پرستاران، بهیاران، نیروهای خدماتی از غذای تبرکی امام رضا (ع) بهره‌مند شدند.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی همچنین از توزیع بسته‌های متبرک نمک، نبات، گلاب، دعای امین‌الله و حرز امام رضا (ع) بین کادر درمان و بیماران کرونا خبر داد و گفت: عکس از حرم امام رضا نیز تقدیم مدافعان سلامت و بیماران شد.

وی گفت: در این طرح تلاش کردیم از طریق ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی حال و هوای معنوی به بیماران و کادر درمانی بیمارستان‌ها ببخشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =