کارگاه تولید لباس حفاظتی پرستاری در اراک راه‌اندازی شد

اراک - ایرنا - مدیر گروه جهادی شهید سلیمانی اراک گفت: کارگاه تولید لباس حفاظتی خط یک پرستاری ویژه کادر درمانی که مستقیم با مبتلایان ویروس کرونا ارتباط دارند، با حمایت یک خیر اراکی در محله رودکی اراک راه‌اندازی شد.

«سعید ابراهیمی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۵۰ نیروی داوطلب به‌صورت رایگان در ۲ شیفت صبح و عصر این کارگاه فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: تمامی هزینه پارچه و برش لباس‌های پرستاری از سوی یک خیر اراکی تامین می‌شود.

مدیر گروه جهادی شهید سلیمانی بیان کرد: در دومین روز از راه‌اندازی کارگاه تولید لباس خط یک پرستاری بیش از ۲۰۰ دست لباس تولید و به‌صورت رایگان‌در اختیار مراکز درمانی قرار داده شد.

ابراهیمی اظهار داشت: روز گذشته بیش از چهار هزار متر مربع پارچه مخصوص لباس خط یک پرستاری از سوی خیر اراکی در اختیار کارگاه قرار داده شد که پس از عملیات برش در فرآیند بافت قرار می‌گیرد.

وی افزود: پیش از این نیز تولید ماسک با مشارکت جهادگران گروه شهید سلیمانی فعالیت خود را آغاز کرد که تا کنون بیش از ۲۷ هزار ماسک تولید و به صورت رایگان در استان توزیع شد.

بر اساس آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون یک‌هزار و ۲۰ نفر در استان مرکزی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۶۶۵ نفر پس از مراحل درمان بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =