مسیر گنجنامه همدان برای خودروهای بومی بسته شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به منظور پیشگیری از تجمع شهروندان در مناطق تفریحی و گردشگری، مسیر بلوار کولاب به سمت گنجنامه علاوه بر خودروهای غیربومی برای تردد خودروهای بومی نیز مسدود شد.

سرهنگ فرخ جمالی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پلیس راهور همدان محدودیت هایی برای خودروهای بومی ایجاد کرده است که از جمله جلوگیری از تردد آنها به سمت منطقه تفریحی و توریستی گنجنامه است.

وی اضافه کرد: البته افرادی در این منطقه باغ دارند که برای تردد آنها نیز زمانی مشخص شده که تنها در این زمان می توانند نسبت به تردد به سمت گنجنامه مبادرت کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان  اظهار داشت: همچنین با توجه به افزایش حجم ترافیک در بلوار ارم شهر همدان، تردد در این بلوار محدود شده و از ساعت ۱۷ اجازه تردد به هیچ خودرویی داده نمی شود.

سرهنگ جمالی بیان کرد: در عین حال برای دارندگان خودروهای دارای شماره انتظامی ایران ۲۸ که متعلق به شهرستان های حومه استان بوده نیز محدودیت هایی ایجاد شده برای مثال فرد ساکن در شهرستان بهار نمی تواند وارد شهر همدان شود.

وی افزود: هر چند منزل مسکونی برخی از دارندگان خودروهای شماره انتظامی ایران ۲۸ در مرکز استان واقع شده که پلیس راهنمایی و رانندگی پس از رویت مدارک و مستندات اجازه ورود این قبیل خودروها به شهر همدان را می دهد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: هم اینک تیم های پلیس راهور برای پیشگیری از ورود خودروهای غیربومی در پنج نقطه واقع در پل شهرک فرهنگیان، پل چهار راه بابک، ورودی شهر مریانج، بلوار ارتش و ورودی باباطاهر مستقر هستند.

سرهنگ جمالی یادآوری کرد: در ۲۴ ساعت گذشته رانندگان چندین دستگاه خودروی غیر بومی با وجود تذکر پلیس وارد محدوده طرح ترافیکی شده بودند که ۲ دستگاه خودرو توقیف و مالکان چند خودرو نیز ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

وی بیان کرد: هم اینک خودروهای دارای شماره انتظامی غیربومی که در سطح استان تردد دارند  متعلق به افراد ساکن در این استان است که این افراد نیز به علت کوتاهی در تعویض پلاک و ارائه آدرس محل سکونت ۵۰ هزار تومان جریمه می شوند.

طرح جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به همدان از ساعت هشت صبح روز گذشته(جمعه) آغاز شد و استاندار همدان ظهر روز گذشته اقدام به سرکشی و بازدید از مسیرهای ورودی این استان کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha