۱۲ ایست بازرسی در میناب دایر شد

بندرعباس-ایرنا-برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا ۱۲ ایست بازرسی در شهرستان میناب دایر شد.

معلون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه میناب روز شنبه در حاشیه بازدید از ایست‌های بازرسی مستقر در این شهرستان گفت: این ایستگاه‌ها در شهر میناب، سندرک، هشتبندی و توکهور، بندزرک و تیرور برقرار شده است.

محمد احمدی افزود: در راستای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، از امروز عبور و مرور درون شهری با محدودیت‌های سختگیرانه‌ای همراه خواهد بود و از هرگونه تردد غیر ضروری جلوگیری می‌شود.

وی بیان کرد: هچنین ورود شهروندان به پارک‌ها، بوستان‌ها و بازار ممنوع و با متخلفان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برخورد قاطعانه صورت می‌گیرد.

فرماندار ویژه شهرستان میناب، عبور از بحران بیماری کرونا را نیازمند مشارکت همه مردم دانست و اظهار کرد: همه اقشار جامعه باید با مسوولان همکاری کنند تا به زودی بتوانیم جشن نابودی این ویروس خطرناک را برگزار کنیم.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از  یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

میناب به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت هرمزگان در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =