۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 1347
کد خبر: 83730349
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۳ تُن شیرینی تاریخ مصرف گذشته در شاهین‌دژ توقیف شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ گفت: یک محموله شیرینی شامل سه تُن قنادی خشک که تاریخ مصرف آن گذشته بود توسط بازرسان این اداره کشف و توقیف شد.

سیاوش جبارزاده روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای تشدید نظارت و کنترل چرخه مصرف مواد غذایی و مقابله با شیوع بیماری کرونا، تیم نظارتی شهرستان متشکل از نمایندگان فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره اماکن و مرکز بهداشت در بازدید از اماکن عمومی، یک دستگاه کامیون حامل این شیرینی را در سطح شهر توقیف کردند.

وی ادامه داد: پس از بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که این این محموله حدود یک ماه قبل از عید توسط تعدادی از قنادان جهت فروش و توزیع از تهران خریداری شده است ولی با توجه به فروش نرفتن آن در این ایام، این افراد قصد فروش آن را در سایر شهرهای اطراف داشتند که توسط تیم نظارتی توقیف و جهت معدوم‌سازی به انبار مرکز بهداشت انتقال داده شد.

وی اظهار داشت: این میزان شیرینی که به علت انقضای تاریخ مصرف آن غیرقابل استفاده است به زودی با حضور نمایندگان ادارات مرتبط معدوم‌سازی خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ ارزش این میزان شیرینی را بیش از ۴۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

وی اضافه کرد: نظارت ماموران بهداشت محیط و بازرسان شبکه بهداشت و درمان در قالب گشت‌های مشترک بر سطح بازار برای کنترل سلامت مواد مصرف در بین شهروندان ادامه دارد و با واحدهای متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.

شاهین‌دژ ۹۸ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =