دادستان سمنان: واحدهای صنفی غیرضروری نباید فعال باشند

سمنان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: واحدهای صنفی غیرضروری در صورت فعال بودن در شهرستان مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

شریف ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا  ابراز داشت: فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری ممنوع است و واحدهای صنفی غیرضروری مانند نمایشگاه خودرو و مشاوران املاک در صورت فعالیت مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه واحدهای صنفی فعال در زمینه مواد غذایی، دارویی، اقلام بهداشتی و اقلام ضروری مجاز به فعالیت هستند، ادامه داد: تمام واحدهای واحدهای صنفی غیر ضروری با تعطیلی صنف خود نقشی مهم در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دارند و انتظار می‌رود برای تامین سلامت جامعه همکاری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان یادآور شد: بنابر توصیه کارشناسان در حوزه بهداشت، ماندن در خانه مهمترین راهکار در مقابله با ویروس کرونا تلقی می‌شود و بر همین اساس از آحاد شهروندان تقاضا می‌شود با رعایت توصیه کارشناسان بهداشت در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =