۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83730258
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش‌ها در زنجان تشدید می‌شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: بارش باران که از روز جمعه در نجان آغاز شده است از عصر امروز /شنبه/ تشدید خواهد شد.

رسول همتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و با بیان اینکه با تشدید بارندگی، احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد، افزود: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، انتظار می رود تا روز دوشنبه شاهد تداوم بارش ها در سطح استان باشیم.

وی اظهار داشت: وقوع تگرگ طی مدت فعالیت این سامانه بارشی در مناطق مستعد محتمل است و میزان دمای هوا نیز طی این مدت تغییر قابل ملاحظه و محسوسی نخواهد داشت.

همتی به میزان کمینه و بیشینه دمای رخ داده در ایستگاه های هواشناسی استان در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: طی مدت یاد شده میزان دما در خیرآباد ۱- و ۱۳،  سجاس ۰ و ۱۳، صائین قلعه ۰ و ۱۴،  زنجان ۲ و ۱۳،  ابهر ۲ و ۱۳،  باش قشلاق گرماب ۲ و ۱۲،  قیدار ۲ و ۱۱،  دانشگاه زنجان ۳ و ۱۳،  زرین رود ۳ و ۱۵، حلب ۳ و ۱۶، خرمدره ۳ و ۱۴، فرودگاه زنجان ۳ و ۱۳، پری ۴ و ۱۳، دندی ۴ و ۱۵، نیک پی ۴ و ۱۶، گرماب ۴ و ۱۳،  فیله خاصه ۵ و ۱۷، ماهنشان ۷ و ۱۶، چورزق ۷ و ۱۹، گیلوان ۸ و ۱۸ و آببر ۸ و ۱۶، گزارش شد.

در حال حاضر، استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز به طور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقر هستند، داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =