ضدعفونی شهر ایوان تا پایان بیماری کرونا ادامه دارد

ایلام - ایرنا - شهردار ایوان گفت: برای حفظ پاکیزگی و ارتقای سلامت شهروندان عملیات ضد عفونی شهر هر شب تا پایان بیماری کرونا ادامه می‌ یابد.

کامران حسنی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمام امکانات را جهت ضدعفونی کردن نقاط مختلف شهر با اولویت مسیرهای پرتردد و اماکن عمومی در دستور کار قرار داده ایم.

وی افزود: شب گذشته برای چندمین بار خیابان‌های این شهر توسط نیروهای شهرداری ضدعفونی و گند زدایی شد.

شهردار ایوان تاکید کرد: به دلیل خلوت بودن خیابان‌ها ضدعفونی مناطق مختلف بیشتر شبانه انجام می‌شود تا به قطع زنجیره شیوع کرونا کمک کنیم.

حسنی با درخواست از مردم برای ماندن در خانه گفت: قطعا برای عبور از وضعیت کنونی و پایان بحران کرونا، تمام مردم باید موارد ایمنی را رعایت کرده و به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.

وی تاکید کرد: شهرداری ایوان تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و با ضدعفونی معابر، اماکن و محلات، اقدامات بهداشتی را در این زمینه انجام می دهد.

بر اساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، شمار افرادی که در استان ایلام بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند با احتساب ۲ مورد جدید روز گذشته به ۲۱ مورد رسید.

به گفته دکتر محمد کریمیان، شمار مبتلایان به کرونا نیز طی این مدت با احتساب ۹ مورد جدید از ۲۳۷ نفر به ۲۴۶ نفر افزایش یافت.

شهرستان ایوان با ۵۵ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری ایلام واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =