پنج نقطه استان قزوین تحت پوشش طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار دارد

قزوین - ایرنا - سرپرست پلیس راه قزوین گفت: پنج نقطه از مراکز این استان تحت پوشش طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار دارد و پلیس به شدت با متخلفان برخورد می‌کند.

سرهنگ قدرت حسنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی که به منظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا از روز گذشته آغاز شده، پلیس راه قزوین تیم‌های خود را در آزادراه و جاده قدیم قزوین - رشت، اقبالیه، آزادراه قزوین - کرج و خیابان نوروزیان مستقر کرده است.

وی تصریح کرد: پلیس در عین حال نیز چند نقطه از کنارگذرهای شهری که امکان استقرار پلیس در آنها وجود نداشت را با ایجاد خاکریز و بلوگ‌گذاری مسدود کرده است.

به گفته وی، در نخستین روز از اعمال طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که روز گذشته انجام شد جاده‌های استان با ۸۰ درصد کاهش تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبرو بود.

سرهنگ حسنی وضعیت تردد در راه‌های ارتباطی استان قزوین را هم اکنون عادی و روان اعلام کرد و یادآور شد: متاسفانه علی‌رغم همه تمهیدات صورت گرفته در جهت سلامت شهروندان در برابر ویروس کرونا و مقابله با این بیماری، برخی از جاده‌های ارتباطی و تفرجگاه‌های قزوین از جمله الموت با حجم تردد خودروها روبرو است که مردم باید نسبت به این مساله بیشتر دقت نظر داشته باشند چرا که در صورت مشاهده، پلیس با آنان برخورد خواهد کرد.

این مسوول انتظامی اضافه کرد: شهروندان توجه داشته باشند که در روز طبیعت (سیزده بدر) پلیس ضمن اعمال محدودیت ۱۰۰ درصدی، از تردد و تجمع خانواده‌ها در محیط‌های پیرامونی به شدت جلوگیری به عمل خواهد آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =