۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۵
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83730102
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در جاده های بروجرد بیش از ۵۰ درصد کاهش یافت

بروجرد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: به دلیل شیوع کرونا و کاهش سفر، تردد در جاده های شهرستان در روز هشتم فروردین نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.

امین گودرزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تاکید مسئولین مبنی بر ماندن در خانه ، حجم سفرها بسیار کاهش یافته به طوری که در محورهای بروجرد روزانه آمار تردد خوردوها نسبت به سال گذشته بین ۵۰ تا ۶۰ درصد کاهش یافته است.

وی اضافه کرد: سه تیم از راهداری بروجرد در طول شبانه روز آماده خدمت هستند و در این ایام همه تلاش خود را به کار گرفته اند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد با اشاره به بارش باران در شهرستان افزود: سامانه بارشی در منطقه فعال شده که در حال حاضر در بسیاری از محورها بارش باران وجود دارد و در برخی از  مناطق و ارتفاعات بارشها به صورت برف بوده اما مشکلی در تردد ایجاد نکرده است.

وی اظهار داشت: رانندگان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در صورت نیاز، قبل از سفر حتما از وضعیت آب و هوا و راه ها مطلع شوند.

گودرزی اضافه کرد: بهتر است که مردم در این روزها در منزل بمانند و از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند تا از شیوع کرونا جلوگیری شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =