بنیاد حامیان پردیس فارابی دانشگاه تهران به کمک مردم قم شتافت

تهران- ایرنا- بنیاد حامیان پردیس فارابی دانشگاه تهران با تامین مقداری از اقلام بهداشتی مورد نیاز مراکز درمانی و آرامستان‌های قم در روزهایی که کشور درگیر بیماری کرونا است، به کمک آنها شتافت.

بنیاد حامیان پردیس فارابی دانشگاه تهران امروز شنبه اعلام کرد که با کمک‌های بنیاد حامیان پردیس فارابی و همکاری اساتید به بیماران درگیر کرونا در مراکز بهداشتی و نیروهای مستقر در آرامستان‌های استان قم، اقلام بهداشتی و مواد مورد نیاز اهدا شد.

این بنیاد افزود: تعداد یک هزار ماسک n۹۵، یک هزار کیلو میوه و مرکبات، ۵٠٠ بسته آب معدنی، اهدای ۷۵ مورد کارت بانکی ۵۰ هزار تومانی و مواردی مانند وعده‌های غذا و آب میوه از جمله موارد اهدایی است که همچنان ادامه دارد.

همچنین بنیاد حامیان پردیس فارابی اعلام آمادگی کرد که هر نوع کمک جدید از طرف استادان، کارمندان، دانشجویان و دیگر خیران برای رفع نیازهای کادر درمان و نیروهای جهادگر در مراکز درمانی استان را جذب می‌کند.

بنیاد حامیان دانشگاه تهران با تقدیر از اقدامات بنیاد حامیان پردیس فارابی قم برای همراهی برای رفع مشکلات ناشی از بیماری کرونا از بنیادهای حامیان پردیس‌ها، دانشکده‌ها و واحدهای دانشگاه تهران درخواست دارد اقدامات نیکوکارانه خود را در این حوزه به روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام کنند.

کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز روز گذشته (جمعه) اعلام کرد تاکنون ۳۲ هزار و ۳۳۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲ هزار و ۳۷۸ نفر نیز فوت کردند. ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر هم بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =