۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۷
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83729942
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بابلی‌های خارج نشین برای شکست کرونا به میدان آمدند

ساری - ایرنا - بابلی‌های مقیم خارج از کشور برای شکست کرونا به میدان آمده و در گام نخست ۲۲ میلیون تومان به مراکز درمانی این شهرستان کمک کردند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد که انجمن فرهنگی ایرانیان اتریش مبلغ ۱۷ میلیون تومان و همچنین ۲ تن از شهروندان بابلی خارج نشین هم مبلغ پنج میلیون تومان به حساب ستاد مردمی مبارزه با کرونای بابل جهت خرید تجهیزات درمانی بیماران کرونایی واریز کردند.

بابلی ها با تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا بر اساس نیازهای روزانه دانشگاه علوم پزشکی بابل اقلام مورد نیاز آنها را تهیه و در اختیار بیمارستان ها قرار می دهند.

شهرستان بابل که از اول اسفند با شناسایی ۲ بیمار مشکوک و رسانه ای کردن آن ، دروازه ورودی کرونا به مازندران نامیده شد ، بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان که به صورت مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران فعالیت دارد ، تاکنون بیش از  ۱۱ هزار بیمار مشکوک به ویروس کرونا را در مراکز درمانی خود پذیرش کرد که از این تعداد یکهزار و ۸۱۵  بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های شهرستان بستری شدند و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند.

خیرین شهرستان بابل از همان نخستین روزهای بستری شدن بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل با برداشتن گام ها بلند با تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا  توانستند تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان بابل بردارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =