۸ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۰
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 83729700
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: خودروهای غیربومی در همدان توقیف می‌شود

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: خودروهای دارای پلاک غیربومی در همدان، درصورت تخلف و ورود غیرقانونی یک ماه توقیف و ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

سید سعید شاهرخی روز جمعه در بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهر همدان پس از آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: ورود افراد غیر ساکن به شهر همدان ممنوع است.


وی اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور طرح عملیاتی کم کردن تحرکات اجتماعی که لازمه کنترل ویروس کرونا است در استان همدان عملیاتی شد.

شاهرخی عنوان کرد: از ورود خودورهایی با پلاک‌های غیر بومی به داخل شهرها ممانعت به عمل می‌آید.

وی اضافه کرد: فقط افراد ساکن هر شهر حق ورود به داخل شهر را دارند.

استاندار همدان تاکید کرد: خروج افراد غیرساکن و مسافر شهرهای محل حضور فعلی برای رفتن به محل سکونت خود مشکلی ندارد و موجب تسریع می‌شود.

وی افزود: مسافران سایر شهرها، در طول مسیر اجازه ورود به شهرها را نداشته و از کنار گذرها عبور خواهند نمود. 

شاهرخی تاکید کرد: نرخ شیوع ویروس کرونا در استان همدان یک سوم میانگین کشوری است.

وی اظهار داشت: به همت فرمانداری‌ها کنترل ورود و خروج شهرها انجام می‌شود و نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج مبادی را کنترل می‌کنند.

اتومبیل دارای پلاک غیر بومی درصورت تخلف یک ماه توقیف و پانصد هزار تومان جریمه می‌شوند.

۳۳۵ تن تاکنون در استان همدان به ویروس کرونا مبتلا شدند که از این تعداد با تلاش تیم پزشکی ۲۲۴ تن بهبود یافته و مابقی این افراد تحت درمان در بیمارستان ها هستند.

به‌گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۲ هزار و ۲۳۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۰ هزار و ۴۵۷ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha