شهر آشخانه با ۱۸ دستگاه تراکتور ضدعفونی شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست شهرداری آشخانه خراسان شمالی گفت: چهارمین مرحله ضدعفونی این شهر ۲۵ هزار نفر با ۱۸ دستگاه تراکتور انجام شد.

محمد نورانی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: همه معابر این شهر از جمله خیابانها، کوچه های بن بست ورودی بانک ها و پارک ها با۳۰ نفر نیروی انسانی و با همکاری پرسنل شهرداری آشخانه و کشاورزان بسیج و خیرین شهر انجام شد.

سرپرست شهرداری شهر آخانه گفت: در راستای جلوگیری از ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی معابر یک روز در میان و ادارات، بانک ها، سی ان جی ها، کشتارگاه و غسالخانه ها هم روزانه ضدعفونی و گندزدایی انجام می شود.

وی از تعطیلی کمپ ها و پارکهای سطح شهر خبر داد و افزود: ایجاد قبور ویژه متوفیان احتمالی کرونا در شهر آشخانه ایجاد شده است.

وی همچنین از تهیه و اختصاص ماسک،دستکش و الکل برای همه کارکنان اداری کارگری خبر داد و اظهارداشت: دورکاری و مرخصی برای بیش از دو سوم پرسنل و همه بانوان شاغل شهرداری تا ۱۶ فروردین اجرا شده است.

نورانی از همکاری با ستاد مبارزه با کرونا و در اختیار قرار دادن امکانات و وسایل نقلیه شهرداری و اختصاص مصالح رایگان برای آماده سازی ایستگاه غربالگری کرونا طبق درخواست ستادمبارزه با کرونا خبر داد.

شهرستان ۱۱۰ هزار نفری مانه و سملقان در ۴۵ کیلمتری غرب بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =