توزیع ۵۰۰ بسته بهداشتی در بین کودکان کار نکا

ساری- ایرنا- برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، در قالب اجرای طرح توزیع بسته‌های بهداشتی و آموزشی بین کودکان کار و بدسرپرست، ۵۰۰ بسته بهداشتی بین این گروه از کودکان در شهرستان نکا توزیع شد.

رئیس اداره هلال احمر شهرستان نکا، جمعه با بیان این مطلب به ایرنا اظهار داشت: این بسته‌های بهداشتی - آموزشی که حاوی دستکش، ماسک و بروشورهای آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کروناست با مشارکت هلال احمر استان مازندران و شهرستان نکا توزیع شده و این روند ادامه خواهد داشت.    

محمودرضا عباسپور افزود: هلال احمر برای حفظ سلامتی شهروندان، با حضور در جامعه در زمینه آگاه‌سازی و تبیین مسایل بهداشتی و اجتماعی، بموقع نقش ایفا می‌کند و در این راستا طرح مشاوره رایگان با حضور ۱۱ روانشناس در نکا ادامه دارد.

وی گفت: برای تداوم این حرکت خیرخواهانه و حساس، انجمن‌های مردم نهاد و فعالان اجتماعی می‌توانند در گسترش این خدمات ما را یاری دهند و در کاهش مشکلات روانشناختی خانواده ها اثرگذار باشند.

به گفته عباسپور، از ابتدای شیوع کرونا، نیروهای جمعیت هلال احمر نکا با تمام توان پای کار بوده و هستند و ضمن ابلاغ دستورالعمل‌ها و توصیه‌های بهداشتی به گروههای هدف در مقابله با کرونا بسیج شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =