تعطیلی پمپ بنزین‌ها در خراسان جنوبی صحت ندارد

بیرجند - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: فعالیت و عرضه سوخت جایگاه‌های فرآورده‌های نفتی شبانه روزی است و شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی پمپ بنزین‌ها صحت ندارد.

قربانعلی مردانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا امروز خبری مبنی بر تعطیل شدن جایگاه‌های سوخت در سطح منطقه گزارش نشده است و همکاران ما در نواحی روزانه این جایگاه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی از مردم خواست  ضمن توجه نکردن به شایعات بی‌اساس در فضای مجازی، اخبار و فعالیت‌های شرکت پخش فرآورده‌های نفتی را از رسانه‌های رسمی و سایت https://khorasanjonobi.niopdc.ir دنبال کنند.
  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: عملیات توزیع سوخت در جایگاه‌ها مطابق معمول و به‌ صورت ۲۴ ساعت انجام می‌شود لذا به استناد مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، این شرکت هیچ‌ گونه برنامه تعطیلی در روزهای آینده نخواهد داشت.
 
وی تاکید کرد: مردم بدون هیچ‌ گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول، در شبانه‌ روز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.
 
مردانی اظهار داشت: مرکز پاسخگویی شبانه روزی ۰۹۶۲۷ آماده دریافت انتقادات، پیشنهادات و شکایات مردمی در جایگاه‌ها است و برابر مقررات و حتی الامکان در حضور مشتری و مالک جایگاه به شکایات رسیدگی می‌شود.

 وی گفت: ۱۱۰ جایگاه سوخت در استان خراسان جنوبی فعال است که ۸۷ مورد آن سوخت مایع و مابقی دوگانه سوز یا سی ان جی هستند.

طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، بامداد جمعه هشتم فروردین ماه با اعمال محدودیت‌هایی برای تردد خودروها در سراسر کشور آغاز شد.

براساس این طرح که مصوب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و همچنین مورد تایید وزارت بهداشت و کارشناسان است، فقط افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود آن شهر بوده و ورود افراد غیرساکن ممنوع است.

پیش از این در خراسان جنوبی ضمن تعیین ۹ نقطه اصلی در ورودی و خروجی‌های استان و با استقرار تیم‌های مشترک هلال‌احمر، نیروی انتظامی و راهداری در این ۹ ایستگاه، برخی محدودیت‌ها برای ورود مسافران به داخل شهرهای استان اعمال و برای تمامی افراد معاینات اولیه کنترل سلامت انجام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =