سفرهای برون استانی در یزد کاهش یافت

یزد _ ایرنا - معاون عمرانی استاندار یزد گفت: آمارها نشان می دهد سفرها برون شهری در پایان سال گذشته و فروردین ماه امسال در این استان با کاهش روبرو بوده است.

محسن صادقیان در بازدید از اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان افزود: کاهش این سفرها به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و استان بوده است و این خطه  در حال حاضر پذیرایی مهمانان نیست.
به گزارش روز جمعه استانداری یزد  وی با اشاره  به  ترددهای برون شهری از ۱۵ اسفند تا ابتدای فروردین‌ ماه سال‌جاری اظهار داشت : از ۱۵ اسفندماه ترددهای برون شهری به استان یزد، ۲۴ هزار وسیله نقلیه در هر روز بوده که این رقم نسبت به سال قبل ۱۳ هزار وسیله نقلیه در روز کاهش یافته است. 
وی ادامه داد:البته بیشتر این آمار مربوط به تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین بوده که موظف به حمل بار و اقلام ضروری مردم هستند.
صادقیانبیشترین ترددهای ورودی و خروجی استان را به ترتیب از سمت کرمان و اصفهان اعلام کرد. وی در ادامه گفت: در حال حاضر برای پیشگیری از شیوع کرونا تمام ورودی هاو خروجی شهر یزد مسدود است. 
معاون عمرانی استاندار یزد از شهروندان خواست از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر خودداری و در خانه بمانند تا با همراهی یکدیگر زنجیره  این ویروس قطع شود. 

دراین بازدید  زمینه آمار و ارقام مسافران ورودی و خروجی استان بحث و تبادل نظر شد 
صادقیان در این بازدید از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان یزد تقدیر کرد.

۹۶۸ نفر در استان یزد به ویروس کرونا مبتلا شدند که ۹۵ نفر در این زمینه فوت کردند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =