استاندار تهران: ممنوعیت تردد در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین صحت ندارد

تهران- ایرنا- استاندار تهران اعلام کرد: خبر منتشره در خصوص ممنوعیت تردد از درب منازل در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین صحت ندارد.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به طرح محدودیت تردد برای جلوگیری از شیوع کرونا اظهار داشت: منظور ممنوعیت حضور در پارکها، بوستان‌ها و طبیعت می باشد که تدابیر شدیدتری جهت عدم حضور این افراد در این اماکن عمومی به عمل می آید.

وی از شهروندان خواست: با همکاری و مشارکت موثر جهت رعایت نکات بهداشتی، حذف سفر، عدم حضور در اجتماعات، مراکز خرید  و همچنین در پارکها و بوستان ها به قطع انتقال بیولوژیکی ویروس کرونا کمک کنند و مراسم سیزده بدر امسال را بدون حضور در طبیعت بگذرانند.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: اکنون اعمال ممنوعیت در ۱۴ مبادی خروجی استان در حال اجرا است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۲۲۳۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۰ هزار و ۴۵۷ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

به گفته مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون بیش از ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار از نظر ابتلا به کووید ۱۹ در کشور غربالگری شده اند و طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با قدرت در کشور در حال اجرا است و الگوی موفقی برای سایر کشورها به حساب می آید. مردم حتما برای حفظ سلامتی خود، خانواده و اطرافیان شان به سامانه سلامت مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =