۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۵۲
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83729000
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار : مسافران نوروزی ظرف ۲۴ ساعت آینده از بم خارج شوند

ایرنا - کرمان - هادی شهسوارپور فرماندار بم از مسافران و هموطنانی که از سایر نقاط کشور و شهرستانهای استان کرمان به بم سفر کرده اند خواست تا ظرف ۲۴ ساعت آینده از این شهرستان خارج شوند.

فرماندار بم عصر پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و با توجه به مصوبات ستادهای کشوری و استانی مبارزه با بیماری کرونا کلیه مسافرین و هم استانی‌های عزیز و افراد غیر بومی که به هر دلیل به شهرستان بم سفر کرده‌اند باید طی ۲۴ ساعت آینده از شهر بم خارج شوند در غیر این صورت تا ۲۰ فروردین ماه امکان خروج از بم را نخواهند داشت.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا در بم اظهارداشت: در این طرح ۸ نقطه از شهر توسط نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج کنترل شده و در ورود و خروج خودرو دقت بیشتری صورت می گیرد از مسافرین نوروزی می خواهیم که به شهرستان بم سفر نداشته باشند.
شهسوارپور تاکید کرد: این مصوبه شامل مردم شریف شهرستان های نرماشیر؛ فهرج و ریگان نیز خواهد شد و نباید در سطح شهر بم تردد داشته باشند.
وی بیان کرد : شهروندان بمی که به سایر نقاط کشور مسافرت کرده اند هر چه سریعتر به خانه های خود در شهرستان بم باز گردند.
شهسوار پور ادامه داد: ملاک شناسایی ما کد ملی ،پلاک خودرو و بیمه افراد است و برای آن دسته از کارمندان یا کارگرانی که باید برای کار به مکان دیگری بروند تدابیری اتخاذ خواهیم کرد .
وی افزود: تمام وسایل نقلیه دولتی ،نیروهای امدادی و پلیس از این طرح مستثنی هستند.
فرماندار بم ضمن اشاره به جریمه و پلمب یک ماهه صنوف متخلف عنوان کرد: اگر صنفی که ضروری نیست و در حال فعالیت باشد متخلف محسوب شده و اعمال قانون خواهد شد و در این طرح تمامی اعضای شورای تامین همکاری لازم را خواهند داشت که جای دارد از زحمات این عزیزان و مجموعه های بهداشتی و درمانی قدردانی نمایم.

شهرستان بم درفاصله ۱۹۵کیلومتری کرمان واقع شده است و در حال حاضر ۸بیمار مبتلا به کرونا دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =