ورود خودروهای غیربومی به اندیکا ممنوع شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری اندیکا با اعلام ممنوع شدن ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان گفت: علاوه بر این با عوامل برگزاری هر گونه مراسم در اندیکا برخورد می‌شود.

حیدر کاظمی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : هدف تنها حفظ سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا است که از شهروندان انتظار داریم مشارکت بیشتری در این زمینه داشته باشند .

وی با اشاره به اینکه خودروهای غیر بومی تنها ۲۴ ساعت مهلت دارند تا از این شهرستان خارج شوند ، افزود : همه ورودی های اندیکا پایش  شده و از ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان به شدت جلوگیری می شود.

رییس شورای تامین شهرستان اندیکا همچنین در خصوص فعالیت اصناف در این شهرستان گفت: تذکر لازم به اصناف داده شده و به جز واحدهای تامین کننده مایحتاج روزمره ، فعالیت دیگر واحدها ممنوع است .

وی گفت : کوچ عشایر از ایلراه های این شهرستان ممنوع شده و به عشایر توصیه می شود همچنان در اتراق گاههای زمستانی اسکان داشته باشند .

سرپرست فرمانداری اندیکا گفت : برگزاری هر گونه مراسم عزا یا شادی نیز ممنوع شده و با افرادی که بانی یا عامل تجمع شوند برخورد می شود. 

کاظمی افزود : همه سایت های گردشگری و بوستان های محلی در اندیکا تعطیل شده و به هیچ عنوان اجازه ورود به گردشگران داده نمی شود .

وی اظهار داشت: اندیکا از شهرستان های چهار فصل گردشگر پذیر استان خوزستان است که بعد از عبور از بحران کرونا پذیرای گردشگران می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =