۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۳۱
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83728959
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود و خروج خودرو از مراغه ممنوع شد

مراغه - ایرنا - ستاد مبارزه با کرونای مراغه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از بامداد جمعه هشتم فروردین ماه ۹۹، خودروهای غیر بومی حق ورود به مراغه را نداشته و خودروهای شهرستان نیز حق خروج ندارند.

در اطلاعیه روز پنج شنبه این ستاد آمده است: در راستای اجرای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور و به تبع آن ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان، از بامداد جمعه هشتم فروردین ۹۹، اجرای طرح های زیر در محدوده این شهرستان آغاز و اجرای آن الزامی است.
در این اطلاعیه آمده است: در زمان اجرای این طرح،  صرفا افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود آن شهر بوده و ورود افراد غیرساکن ممنوع است. نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو، بیمه نامه خودرو  صورت می‌پذیرد.
همچنین با توجه به اینکه طبق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، ورود افراد غیرساکن به شهرها ممنوع می باشد، لذا خروج ساکنین شهرستان از محل سکونت ممنوع بوده و از تردد آنان به خارج از شهرستان جلوگیری خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: خروج افراد غیرساکن و مسافر شهرهای محل حضور فعلی برای رفتن به محل سکونت خود بلامانع و بلکه تسریع می‌شود. این افراد در طول مسیر اجازه ورود و اقامت در شهرستان مراغه را نداشته و متعهد خواهند شد در اسرع وقت ضمن معرفی خود به مبادی خروجی و تسلیم برگه تعهد از شهرستان خارج خواهند شد در غیر این صورت با مشاهده خودرو در شهرستان ضمن اعمال جریمه، خودرو توقیف و به پارکینگ هدایت خواهد شد.
همچنین پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها، مراکز تفریحی و مسیرهای گردشگری شهرستان که محل تجمع افراد هستند، مسدود و تعطیل خواهند بود. و برگزاری هرگونه مراسم که موجب تجمع افراد شود (اعم از رسمی و غیررسمی) ممنوع است.
تردد خودروهای امدادی و درمانی، پلیس، حمل بار، کالاها، مایحتاج مردم، سوخت مشمول ممنوعیت ها  نمی‌شود.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =