هیچ ورزشکار ایلامی به کرونا مبتلا نشده است

ایلام - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مثبت بودن آزمایش کرونای ورزشکاران ایلامی چه در سطح حرفه ای و چه دیگر ورزشکاران استان دریافت نشده است.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان ایلام، مظفر علی شائی اظهار داشت: این موضوع نشان دهنده رعایت قوانین و مقررات بهداشتی از سوی جامعه ورزش و جوانان استان است و امیدواریم با اجرای این مقررات شاهد سلامت کامل جامعه ورزش استان در کنار دیگر هم استانی های خود باشیم.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و ابلاغ دستورالعمل های ستاد کرونا، اداره ورزش و جوانان استان در راستای اعلام دستور تعطیلی اماکن ورزشی در سراسر استان اقدام کرده است و با توجه به برقراری هماهنگی و تعامل مناسب بین باشگاه داران و ورزشکاران تمامی باشگاه داران با توجه ویژه به دستورالعمل های لازم اماکن ورزشی، باشگاه های خود را تا اطلاع بعدی تعطیل کرده اند.

علی شائی یادآور شد: این اداره با شعار درخانه بمانیم و در خانه ورزش کنیم و ایجاد پویش های مجازی برای ترویج فرهنگ ورزش در خانه و ارائه الگوی حرکات ورزشی مفید در خانه از سوی ورزشکاران رشته های مختلف سعی در ترویج و اقدام این سبک ورزشی سالم برای جامعه ورزش و جوانان ارائه می کند که در روزهای ناگزیر بحران کرونا و خانه ماندن روحیه ورزش دوستان حفظ و تقویت شود.

با مثبت شدن جواب آزمایش پنج نفر دیگر، تعداد مبتلایان به کرونا در این استان به ۲۳۷ نفر رسید.

شمار افرادی که بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند نیز با سه مورد جدید به ۱۹ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =