خودروهای متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ۵ میلیون ریال جریمه می‌شوند

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین به آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: متخلفان در اجرای این طرح ۵ میلیون ریال جریمه و خودرو آنان نیز به مدت یک ماه توقیف می‌شود.

سردار مهدی حاجیان، شامگاه پنجشنبه تصریح کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، شهروندان قزوین از مسافرت‌های نوروزی صرف نظر کرده و در خانه بمانند و از مسافرانی که به این استان سفر کرده‌اند نیز درخواست می‌شود تا هرچه سریع‌تر به مقصد خود بازگردند.
 
وی اظهار داشت: با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا، پلیس قزوین طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری را با قاطعیت اجرا می‌کند و از شهروندان استان نیز درخواست می‌شود تا در این زمینه با پلیس خدمتگزار خود، همکاری و مشارکت داشته باشند.

سردار حاجیان ادامه داد: در این رابطه تمامی مبادی ورودی و خروجی فرعی استان مسدود و خودروهای غیربومی نیز برای خروج از کنارگذر شهرها استفاده کرده و از ورود به داخل شهرهای استان خودداری کنند زیرا پلیس با شدت عمل از ورود خودروهای غیربومی به داخل استان ممانعت خواهد کرد.

به گفته فرمانده انتظامی استان قزوین، شهروندان برای حفظ سلامتی خود و جامعه و قطع زنجیره انتقال این بیماری، در خانه خود بمانند و مسافران نوروزی که در استان حضور دارند هرچه سریع‌تر از مبادی خروجی و اصلی شهرهای استان خارج شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =