۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۵۷
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 83728940
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری قاچاقچیان عتیقه در شهرستان انار

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان انار از دستگیری ۲ فرد قاچاقچی عتیقه در این شهرستان خبر داد و گفت:تعداد ۱۵ قطعه شی عتیقه از قاچاقچیان کشف شده است.

سرهنگ رضا خلیلی نژاد شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی گزارش واصله مبنی بر اینکه افرادی با یک دستگاه خودروی آزرا قصد فروش عتیقه جات تقلبی را دارند، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی  وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند خودروی حامل عتیقه ها را شناسایی و متوقف کنند.

سرهنگ خلیلی نژاد با اشاره به اینکه متهمین با ترفندی خاص افراد سرمایه دار را اغفال می کردند و عتیقه های تقلبی را با قیمت های گزاف به آنها می فروختند بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودروی  توقیفی تعداد ۱۵ قطعه مجسمه عتیقه را کشف و در این رابطه ۲ نفر متهم نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان انار با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده به بیش از ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری با این شیوه  معترف شدند افزود: آنها به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند و تحقیقات در خصوص سایر متهمین  همچنان ادامه دارد.

وی به مردم توصیه کرد: در برخورد با اینگونه افراد با احتیاط و عاقلانه تصمیم بگیرند و به طمع یک شبه ره صد ساله رفتن، گرفتار نشوند و در صورت دریافت پیامک ‌های مربوط به فروش سکه یا اشیای عتیقه، مراتب را به  اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =