ورود به بوستان‌های شهر سمنان ممنوع شد

سمنان-ایرنا- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت: ورود به بوستان‌های ورودی شهر و توقف و تجمع در بوستان‌های داخل شهر ممنوع است.

سید محمد قاسمی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: توقف و تجمع در بوستان های داخل شهر سمنان شهر ممنوع است و شهروندان فقط برای عبور و مرور با هدف دسترسی های شهری مجاز به استفاده از آن هستند.

وی تاکید کرد: استفاده از بوستان های بزرگ شهر از جمله بوستان سیمرغ در ورودی غربی و بوستان جنگلی سوکان در ورودی شرقی شهر به طور کامل ممنوع  است و  ماموران با حضور در این اماکن از ورود شهروندان و مسافران ممانعت به عمل می آورند.  

وی  اضافه کرد: قانون ممنوعیت نصب چادر در بوستان ها از پیش از نوروز در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر نیز تجمع و توقف در بوستان های داخل شهر و ورود به بوستان های ورودی شهر ممنوع شد و شهرداری و نیروی انتظامی در اجرای دستورالعمل مربوطه به بوستان‌ها نظارت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت: روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان نیز  اطلاعیه هایی را  در خصوص قانون منع تردد  در ورودی های بوستان‌های پرتردد و مورد نظر نصب خواهد کرد.  

وی اظهار داشت:  شست و شو و ضدعفونی کردن بوستان های پرتردد به طور مداوم در حال انجام است و بازهم  از مردم خواستار ماندن در خانه هستیم.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و در اوایل اسفندماه این ویروس به کشور ایران رسید، از ظهر دیروز ۲هزار و ۳۸۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و جمع تعداد مبتلایان قطعی به این ویروس را به ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر رساند. از این تعداد تا به حال ۲هزار و ۲۳۴ نفر  فوت و ۱۰ هزار و ۴۵۷ نفر بهبود یافته اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =