۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۶
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83728899
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دروازه ورود به بابل بامداد جمعه بسته می‌شود

ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: بر اساس ابلاغ دفتر ریاست جمهوری و تاکید استاندار مازندران ورودی‌های شهر بابل برای افراد غیر ساکن از نخستین ثانیه‌های بامداد روز جمعه (فردا) بسته می‌شود.

بابل که به عنوان دروازه ورود کرونا به مازندارن محسوب می شود اولین شهر در استان بوده است که در وضعیت قرمز قرار گرفت و هم اکنون سومین هفته از این وضعیت را پشت سر می گذارد که این روزها با اعمال محدودیت های شدیدتر و نظارت بیشتر درصدد قطع کامل زنجیره انتقال ویروس کرونا در بابل می باشد.

قربانعلی ولیزاده بورا پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از ساعت ۲۴ امشب ورودی های شهر بابل بسته می شود و مسافرانی که در شهرهای دیگر حضور دارند بدون ورود به محدوده شهری می توانند از کنار گذرها به محل سکونت خود برگردند.

وی اظهار داشت: تنها خودروهایی مجاز به تردد در محدوده شهرستان بابل هستند که پلاک خودرو ، کارت ملی راننده و یا بیمه نامه خودرو مربوط به شهرستان باشد.

او افزود : کارمندانی که محل کار آنها در بابل است و در شهر دیگری سکونت دارند باید از محل کار خود نامه ماموریت دریافت کنند.

ولیزاده بورا گفت : افرادی که از این مصوبه تخلف کنند علاوه بر توقیف خودرو به مدت 30 روز ، با ۵۰۰ هزار تومان جریمه مواجه می شوند.

رییس ستاد پدافند زیستی بابل افزود : در روزهای اخیر با مشخص شدن بازرس ویژه استاندار در شهرهای مختلف روند نظارت بر تعطیلی بازار شدت گرفته و با واحدهای صنفی متخلف برخورد می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =