۲۹۴۲خودرو از ورودی شمال هرمزگان برگشتند

بندرعباس- ایرنا- ۲هزار و ۹۴۲ دستگاه خودرو از مسیرهای ورودی شهرستان حاجی آباد و شمال هرمزگان برگشت داده شد.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به اجرای طرح پایش خودروهای با پلاک غیراستان هرمزگان اظهارداشت: این تعداد خودرو از ۲۸ اسفند سال گذشته تا ۴ فروردین سال جاری برگشت داده شدند.

حمید جهانگیری روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: این کار با همکاری مسافران توسط نیروهای هلال احمر، بسیج و شبکه بهداشت و درمان و نیروهای انتظامی این پایش تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

وی ادامه داد: فعالیت ایستگاه‌های مستقر در حاجی آباد با جدیت ادامه دارد و از ورود افراد مشکوک به استان هرمزگان از مسیر شمال هرمزگان جلوگیری خواهد شد. 

فرماندار حاجی آباد افزود: سخت گیری ها برای ورود و خروج مسافران در روزهای آینده در مسیر شمال استان با شدت بیشتری اعمال خواهد شد.

وی اعلام کرد: در شهرستان حاجی آباد هیچ گونه خدماتی به مسافرین داده نمی‌شود و از هموطنان درخواست می‌شود که به استان هرمزگان سفر نکنند.

برطبق آخرین خبر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، با ثبت ۶ کرونایی جدید، شمار مبتلایان به این بیماری در استان  هرمزگان به ۱۶۱ نفر رسیده است که توجه و دقت برای تحقق شعار «در خانه بمانیم» را بیش از پیش می‌کند.

در این مدت با فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان حاجی‌آباد که مردی ۷۵ساله بود، شمار فوتی ها نیز در هرمزگان به ۱۳ نفر افزایش یافت.

هم اکنون در شهرستان بندرعباس ۷۹ مورد، کیش ۳۳ ، قشم ۱۸، میناب ۱۰، بندرلنگه هفت، حاجی آباد و رودان چهار، پارسیان، بستک و جاسک ۲ و خمیر یک مورد بیمار کرونایی گزارش شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =