۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۶
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83728649
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

شهروندان کرجی از ورود به پارکها خودداری کنند

کرج - ایرنا- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و زیباسازی شهرداری کرج از شهروندان و مسافران خواست برای پیشگیری از ابتلا به کرونا به محدوده پارک های این کلانشهر ورود نکنند.

پیمان بضاعتی پور روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این روزها با وجود هشدارهای مکرر از سوی متولیان امور بهداشت و درمان برخی خانواده ها بی توجه به این هشدارها بساط سفره در این مکان ها باز می کنند.

وی ادامه داد : اکنون زمان مناسبی برای حضور مردم در پارک ها نیست و شهروندان باید همچنان در خانه ها بمانند.

بضاعتی پور بیان داشت : با اینکه روزانه ۲ بار پارک های سطح شهر ضدعفونی می شود اما همچنان خطر شیوع ویروس کرونا پابرجا بوده و خانواده ها از آوردن کودکان خود به مکان های بازی خودداری کنند.

مدیرعامل سازمان سیما ، منظر و زیباسازی شهرداری کرج به شهروندان و مسافران توصیه کرد که تفرج در پارک ها را به زمان پس از مهار کامل بیماری کرونا موکول کنند.

شهرداری کرج حدود ۲۷۰ پارک بزرگ ، متوسط و کوچک دارد.  

 از ابتدای شیوع کرونا در استان البرز تاکنون ۲ هزارو ۲۶۰ بیمار مشکوک و قطعی ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان تحت درمان قرار گرفته اند که در این مدت ۱۱۵ بیمار قطعی کرونا و ۶۹ بیمار مشکوک در استان جان باخته اند.

اکنون ۴۸۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.

استان البرز در مسیر مسافران ۱۴ استان کشور قرار دارد.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از۱۹۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =