کاهش ۲۱ درصدی تردد در جاده‌های لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: تردد خودروها در ششم فروردین ماه امسال در جاده‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد کاهش یافت.

عباس شرفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس گزارش ترددشمار خودرو در ششم فروردین ماه امسال ۲۶ هزار و ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه خروجی در محورهای استان تردد داشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد کاهش نشان می دهد.

وی افزود: همچنین تعداد ۲۵ هزارو ۸۶۸ وسیله نقلیه ورودی در محورهای استان تردد داشته که نسب به مدت مشابه سال گذشته ۲۴ درصد کاهش نشان می دهد.

شرفی بیان کرد: بیشترین تردد در جاده بروجرد - اراک با پنج هزار و ۴۹۰، اراک - بروجرد با پنج هزار و ۴۴۷ و ملایر - بروجرد با چهار هزار و ۷۲ وسیله نقلیه می‌باشد.

وی اضافه کرد: کمترین تردد در محورهای خمین - الیگودرز با ۸۸۵، نورآباد - هرسین با یکهزار و ۲۰۰ و هرسین - نورآباد با یکهزار و ۲۳۰ وسیله نقلیه بوده است.

وی گفت: ساعات اوج تردد بین ساعت ۱۲ تا ۱۳ عصر بوده است.

وی ادامه داد: این آمار نشان می دهد که اکثر مردم به توصیه ها درخصوص پرهیز از سفرهای غیرضروری به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توجه دارند اما باز هم تاکید می کنیم هموطنان از سفر پرهیز و در خانه بمانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تصریح کرد: نوروز امسال متفاوت از سال های قبل است و از مردم می خواهیم این شرایط را درک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =