سیل ۵۷ میلیارد ریال به راه‌های استان سمنان خسارت زد

سمنان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: وقوع سیل در روز سوم فروردین امسال، ۵۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به راه‌ها و ابنیه فنی در این استان خسارت وارد کرد.

احسان منصورکیایی روز پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: سیل در سومین روز از بهار امسال به ۱۱۳ کیلومتر راه و ۱۲۶ ابنیه فنی در حوزه استحفاظی راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  استان سمنان خسارت وارد کرد.

وی بیان کرد: در پی بارش‌های شدید باران در محورهای مواصلاتی و براساس اخطاریه‌های هواشناسی، با توجه به آماده باش نیروهای راهداری، بلافاصله این تیم‌ها در محورهای تحت پوشش حضوریافته و علاوه بر هدایت و انحراف مسیرهای ترافیکی به بازگشایی و پاکسازی جاده‌ها مشغول شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان یادآور شد: بر اساس بازدیدهای میدانی، میزان خسارت وارد شده در بخش‌های مختلف زیرسازی، روسازی و ابنیه فنی ۵۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

بارش‌ها در سوم فروردین ۹۹ سبب مسدود شدن محور ارتباطی مهدیشهر استان سمنان به کیاسر استان مازندران، خسارت به تاسیسات دولتی، مزارع و بناهای مسکونی شهرستان آرادان و  مسدود شدن ۲ ساعته محور گرمسار به سرخه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =