پلمب یکهزار و ۳۴۸ واحد صنفی متخلف در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: در راستای مقابله با بیماری کرونا از ۱۹ اسفند سال ۹۸ تاکنون یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی متخلف در استان پلمب شده است.

 سید امین قاسمی  روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در گشت های مشترک نظارتی که روزانه و به صورت مستمر در سطح استان انجام می شود تاکنون یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی که نکات بهداشتی مربوط به کنترل بیماری کرونا را رعایت نکردند با همکاری اداره اماکن و بهداشت برخورد شده که از این مجموع  ۷۶۴ واحد پلمب و ۵۸۴  واحد تعطیلی شده است.
وی با بیان اینکه گشت های نظارتی از ۱۹ اسفندماه با همکاری دستگاههای عضو این کمیته در حال انجام است افزود: در مجموع تا ۶ فروردین پنج هزار و ۸۲ بازدید از واحدهای مختلف صورت گرفته است.
قاسمی با بیان اینکه در این مدت ۲ هزار و ۲۵۰ اخطار و تذکر نیز به واحدهای متخلف صورت گرفته اظهار داشت: تیم های نظارتی ستاد مدیریت کرونا در لرستان همچنان در سطح استان فعال هستند و با واحدهای متخلف با قاطعیت برخورد خواهند کرد.
رییس کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا در لرستان از  مردم و صاحبان واحدهای صنفی تقاضا کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و در صورت امکان به جز در موارد ضروری از منزل خود خارج نشوند.

تاکنون ۵۹۲ بیمار مبتلا به کرونا در لرستان شناسایی شده که متاسفانه از این مجموع ۴۰ نفر فوت شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =