مهار کرونا همدلی و ایثار دفاع مقدس را زنده کرد

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: آحاد جامعه همراه با مسوولان برای مهار بیماری کرونا پای کار آمده‌اند و این حرکت بار دیگر همدلی، ایثار و ارزش‌های دوران دفاع مقدس را در ملت ایران زنده کرد.

امان الله خدمتگزار روز پنجشنبه در نشست ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان خوشاب افزود: امروز گروههای مردمی بطور جهادی همپای جهادگران سلامت و مسوولان برای تامین و تولید ملزومات و لوازم بهداشتی پای کار آمده اند.
وی با اشاره به دشمنی غربیها با انقلاب اسلامی ادامه داد: آنها نه تنها بخشی از تحریم های مرتبط را حذف نکردند بلکه از برنامه ریزیهای موفق جمهوری اسلامی در مهار و جلوگیری از ویرس کرونا انتقاد می کنند.
وی گفت: با وجود تلاش های وزارت بهداشت و سایر نهادها، قرنطینه خانگی مناسب ترین راهکار برای جلوگیری از گسترش و ابتلا به بیماری کروناست.
فرماندار خوشاب افزود: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که در  ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مطرح شده در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا بسیار موثر خواهد بود.
وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، طی ۱۰ روز گذشته هشت هزار و ۳۰۰ مسافر در این شهرستان غربالگری و تب سنجی و سه هزار خودرو ضد عفونی شده اند.
وی گفت: شهرستان خوشاب در مسیر جاده بین المللی و محور ترانزیت آسیای میانه قرار دارد از این رو سه پایگاه غربالگری مربوط به کرونا در مسیرهای ورودی این شهرستان مستقر شده است.  
خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =