پنجمین جایگاه عرضه سوخت در سروآباد راه اندازی شد

سنندج - ایرنا - پنجمین جایگاه عرضه فرآورده‌های سوختی سروآباد در مسیر ارتباطی این شهرستان‌ با کامیاران راه اندازی و افتتاح شد.

مدیر شرکت نفت مریوان و سروآباد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جایگاه اختصاصی محمودی در مسیر ارتباطی سروآباد - مریوان - کامیاران با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال احداث شده و فعالیت خود از امروز آغاز کرد.

سید کیومرث کمال یار افزود: این جایگاه دارای ۲ سکو، چهار تلمبه و هشت نازل سوخت گیری است که مخزن بنزین آن ظرفیت ۴۸ هزار لیتر و مخزن گازوئیل آن نیز ظرفیت ۴۸ هزار لیتر را دارا است.

وی یادآور شد: با افتتاح و آغاز به کار این جایگاه عرضه سوخت تعداد جایگاه های عرضه مواد سوختی در شهرستان سروآباد به پنج جایگاه و در سطح شهرستان های مریوان و سروآباد به ۱۰ جایگاه رسید.

وی اضافه کرد:‌ به غیر از ۱۰ جایگاه عرضه فرآورده های سوختی در مریوان و سروآباد تعداد ۶ جایگاه CNG نیز در این شهرستان ها فعال بوده که سهم سروآباد ۲ جایگاه و سهم مریوان چهار جایگاه است.

مدیر شرکت نفت مریوان و سروآباد افزود: باتوجه به اینکه مسیر کامیاران سروآباد مریوان یک مسیر ارتباطی جدید است و به زودی زیر بار ترافیک می رود احداث این جایگاه سوخت در این مسیر مهم و ضروری بود.

شهرستان‌های مریوان و سروآباد با جمعیت بیش از ۲۵۰ هزار نفر در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده اند و هم مرز با عراق هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =