۲۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان آبادان توزیع شد

آبادان - ایرنا - رییس ستاد عتبات عالیات آبادان گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر ۲۰۰ بسته حمایتی مواد غذایی میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

مکی یازع پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه به خاطر ویروس کرونا دچار مشکل مالی و کمبود درآمد شوند، بنابر این گروهی از خیرین و با کمک هیات رزمندگان اسلام  و ستاد عتبات عالیات آبادان در این راستا اقدام به توزیع اقلام حمایتی در بین نیازمندان کرد.

وی افزود: هر بسته غذایی شامل برنج، روغن،مواد شوینده و رب گوجه فرنگی است که در مناطق شهری و روستاها در بین خانواده‌های کم‌ درآمد توزیع شد.  

رییس عتبات عالیات آبادان گفت‌: با توجه به اینکه برخی دهک‌های جامعه و مشاغل با بروز ویروس کرونا از منظر درآمدی و معیشتی دچار مشکل شدند خیرین با کمک بسیج اقدام به تهیه و توزیع این بسته‌های حمایتی در شهرستان آبادان کرده است.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =