دادستان شهر قدس: محل کسب اصناف غیرضرور در صورت فعالیت پلمب می‌شود

تهران - ایرنا - دادستان شهرستان قدس با بیان اینکه تمام اصناف غیر ضروری مکلف هستند برای مقابله با کرونا تا ۱۵ فرودین ماه در حالت تعطیل باشند، گفت: در صورت رعایت نکردن و باز بودن بدون هیچ مماشاتی محل اصناف غیرضرور در این ایام پلمب خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، مجید کاویانی به گسترش بیماری کرونا در سطح کشور اشاره کرد و افزود: تمامی صنوف غیر ضروری مکلف هستند در مقابله با ویروس کرونا تا ۱۵ فروردین در حالت تعطیل باشند.

وی خاطرنشان کرد: طبق اختیارات قانونی، افراد خاطی محل کسبشان پلمپ خواهد شد و در صورتی که صنفی بدون حکم قضایی فک پلمپ کند توسط ماموران فوری بازداشت می شوند.
دادستان شهرستان قدس با اشاره به اینکه در این شرایط بحرانی، سخت گیری ها برای سلامت خود مردم است، عنوان کرد: در خصوص سد معبر نیز اگر با تذکر ابتدایی عمل نکنند، خودروی آنان توقیف می شود، چراکه در این زمینه نیروی انتظامی به همراه شهرداری با جدیت پای کار هستند.

شهرستان قدس در غرب تهران واقع شده است.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن کشور را درگیر کرده تا ششم فروردین بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲هزار و ۷۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹هزار و ۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
به گفته مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون بیش از ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار از نظر ابتلا به کووید ۱۹ در کشور غربالگری شده اند و طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با قدرت در کشور در حال اجرا است و الگوی موفقی برای سایر کشورها به حساب می آید. مردم حتما برای حفظ سلامتی خود، خانواده و اطرافیان شان به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =