پلمب ۷۶ واحدتجاری بهشهر در پی بی‌توجهی به مقررات ضدکرونایی

ساری- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بهشهر از پلمب ۷۶ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به خاطر بی‌توجهی به مقررات ضد کرونایی خبر داد و گفت که این واحدها با وجود مصوبه ستاد مقابله با کرونا ، در دورانی که فعالیت ممنوع بوده است؛ فعالیت داشتند.

 اسماعیل هادی نژاد روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به هشدارهای داده شده از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، برخی واحدهای صنفی همچنان بدون توجه به ممنوعیت ها به فعالیت خود ادامه داده که طی بازدیدهای به عمل آمده، ۷۶ واحد تجاری که از این قوانین سرپیچی کردند؛ پلمب شدند.

وی بیان کرد: در همین راستا و با توجه به تذکرات ارائه شده برای بیش از ۵۰ واحد صنفی هم  اخطاریه ارسال شده است .

این مسئول با تاکید بر حفظ سلامت مردم جامعه در این دوران بیش از همیشه از نظارت دائم گروه بازرسی این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه واحدهای ضروری همچون نانوایی، سوپرمارکت ها، قصابی و میوه فروشی ها باز و به ارائه خدمت به شهروندان در راستای رعایت بهداشت می پردازند؛ نظارت دقیق بر این واحدها با قوت انجام می شود.

هادی نژاد تصریح کرد : همان گونه که بارها تاکید شده ، سلامت عمومی در شرایط فعلی کشور و شیوع ویروس کرونا دارای اهمیت فراوان است و ۸ بازرس این اداره روزانه بر این واحدها نظارت داشته و برخورد لازم در صورت عدم اجرای قانون و مصوبه با واحدهای متخلف صورت می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =